ECE ERKEN FENA YAKALANDI

ElvaJ09yvkax 26 Ağustos 2013 0
ECE ERKEN FENA YAKALANDI


Ece Erken, Bengü’nün eski sevgilisi Akın Altan’la aşk yaşadığı iddiasına cevap verdi. Altan’la arasındaki ilişkinin henüz çok yeni olduğunu söyleyen Erken, Bengü’yle arkadaş olmadıklarının da altını çizdi.

İşte Ece Erken’in açıklaması:

“Bugüne kadar ağzımdan çıkan açıklamalar asılsız. (Akın Altan için) Arkadaşım ya da sevgilimdir demedim. Bengü’nün arkadaşım olduğu haberi de asılsızdır. Tabii ki onu tanıyorum, işimiz gereği aynı ortamlarda bulunduk ama bir arkadaşlık söz konusu değildir. (Akın Altan’la) Tatildeler cümlesi de yanlıştır. Benim Çeşme’de yazlığım var, ailemleyim. Akın ise arkadaşlarıyla otelde kalıyor.” Şu an yeni başlayan bir şeyler var, her şeyin hayırlısı” diye açıklama yapan Erken, önceki gün Altan’la Çeşme’de görüntülendi.

Tekne turuna çıkan ve gözlerden uzak bir koyda denize girip güneşlenen ikili, hayli keyifliydi. Altan’la şakalaşan ve onu öpücük yağmuruna tutan ünlü sunucu, görüntülendiklerini fark edince panikledi, yüzünü havluyla gizlemeye çalıştı.

BENGÜ KONSER VERİYORDU

Ece Erken eski sevgilisi Akın Altan’la Çeşme’de gününü gün ettiği anlarda Bengü, 17 Ağustos Depreminin 14’üncü yıldönümüne rastlaması nedeniyle ertelediği Kocaeli’nin Kandıra İlçesi Cebeci sahilinde vereceği konseri gerçekleştirdi.  Bengü, sahil kenarında hayranlarına unutulmayacakları bir gece yaşattı.

Popcu Bengü ile Erdem Kınay 17 Ağustos Cumartesi günü akşamı, Cebeci sahilinde bulunan Clup People’de konser verecekti. Ancak konser tarihinin felaketin yıldönümüne rastlaması üzerine tepkiler alan Bengü ve People Beach Clup, hassasiyet göstererek konseri 24 Ağustos Cumartesi gününe erteledi. Konserin Marmara depremine rastladığı için iptal ettiklerini söyleyen Bengü, “Konser tarihimiz Marmara depreminin yıldönümüne rastladığı için iptal ettik. Sonunda burdayım, şükür kavuşturana” diye konuştu.

Cebeci sahilinde sahneye çıkan Bengü ve Erdem Kınay birbirinden güzel şarkılarla geceye katılanları doyasıya eğlendirdi.

 

Habere Yorum Ekle »


+ 8 = ondört