GÜNEŞİ BEKLERKEN DİZİSİ 9. BÖLÜM FULL HD TEK PARÇA İZLE

ElvaJ09yvkax 28 Ağustos 2013 0
GÜNEŞİ BEKLERKEN DİZİSİ 9. BÖLÜM FULL HD TEK PARÇA İZLE


Güneşi Beklerken dizisinin 9. bölümü için şimdiye kadar 2’si internet’e özel olmak üzere üç adet fragman yayınlandı. Güneşi Beklerken’in 27 Ağustos Salı akşamı yayınlanacak olan 9. bölümü için hazırlanan 1., 2. ve 3. fragmanları buradan izleyebilirsiniz.

Güneşi Beklerken’de Zeynep’e ne olduğu merak konusu?

Güneşi Beklerken 9. bölüm için yayınlanan tüm fragmanları bugun.com.tr’den izleyebilirsiniz. Son bölümü ile zirveye oturan Güneşi Beklerken 27 Ağustos Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Güneşi Beklerken 9 bölümde en merak edilen şey Zeynep’e ne olduğu… Zeynep’in teknede bir anda ortadan kaybolması Kerem’in paniklemesine yol açar. Zeynep’in annesi ise hastanededir ve Cihan ziyaretine gelmiştir. Yeni bölüme dair ipuçları Güneşi Beklerken 9. bölüm fragmanlarında:

gunesi-beklerken-9.-bolum

Güneşi Beklerken 9. Bölüm Özeti:

Kerem, Melis’e inanmaz ve onu, Zeynep’i denize itmekle suçlar. Geldikleri yolu geri dönerek gecenin karanlığında Zeynep’i ararlar. Ancak aramaları sonuç vermez. Zeynep koca denizde kaybolmuştur. Öte yandan Cem ile kutlama yemeğine çıkan Tülin’i ise kötü bir sürpriz beklemektedir. Her şeyi öğrenen Demet ise Cihan’ı konuşmak için çağırır. İkili tam konuşurken Cihan’a kötü haber telefonla gelir. Zeynep’i bir türlü bulamayan Kerem, Barış’ı arar. Zeynep’i arama çalışmalarına Barış da katılır. Hastaneler başta olmak üzere her yeri baştan aşağı tararlar. Barış 24 saat içinde bulamazlarsa ailesine haber vermeleri gerektiğini söyler. Fakat Kerem kararlıdır ne pahasına olursa olsun Zeynep’i bulacaktır. Zaman kazanmak için de Yağmur’dan destek alır. Yağmur, Zeynep’in annesini arayarak bu gece onlarda kalacaklarını söyler. Kerem tarafından yemediği fırça kalmayan Melis, eve döner ancak orada da onu başka can sıkıcı bir gelişme beklemektedir. Demet, Jale’yi tedavi olması konusunda en azından denemeye doktoru ile ikna etmeye çalışır. Arama çalışmaları sırasında ise bir denizde boğulan bir kızın cesedinin karaya vurduğu haberi gelir. Çılgına dönen Kerem cesedi görmek için uğraşırken herkes onun hala izini bulamadıkları Zeynep olmaması için dua eder.

 

 

Habere Yorum Ekle »


− 2 = altı